נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

אטרקציה לבת מצווה שתשאיר את האורחים פעורי פה

בת מצוה

מתכננים לערוך בת מצווה בקרוב ואתם רוצים שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח? אתם לא יודעים מאיפה להתחיל אבל חשוב לכם שתהיה אטרקציה ייחודית? אם עניתם בחיוב על השאלות הללו, אתם יכולים להיות בטוחים שהגעתם למקום הנכון. במיוחד בשביל מקרים כאלה, כתבנו את המדריך למציאת אטרקציה לבת מצווה. תכינו את האצבע (כי אתם ממש עוד מעט תחייגו אל מפעיל האטרקציה הנבחר שלכם) ותכינו סוגר לסתות כי אתם הולכים לראות את האורחים שלכם פעורי פה באירוע הבא שלכם.

 

אטרקציה מספר 1 – סטנדאפיסט

אתם רוצים אורחים עם לסתות שמוטות? אתם צריכים להצחיק אותם, וזה לא בא בקלות. אם בחרתם בסטנדאפיסט, אתם צריכים לבדוק מראש את כל הפרטים הבאים כדי שהאירוע שלכם יהיה לא פחות ממושלם:

  • התאמת הבדיחות ליושבים באולם

חשוב שתבדקו שמדובר בסטנדאפיסט איכותי, כזה שיודע שלא לספר בדיחות גסות ומביכות בפני הילדים. נכון שיהיו גם מבוגרים באולם, אבל הסטנדאפ צריך להיות מותאם מבחינת האיכות שלו לילדים.

  • ביטחון עצמי

אתם צריכים להיות בטוחים שאתם בוחרים בסטנדאפיסט עם ביטחון ולא באמן מתחיל שזו הפעם הראשונה שהוא עולה על במה. הוא חייב להיות עם ביטחון רב כדי שתוכלו להיות בטוחים שיהיה לכם מופע בלתי נשכח.

 

אטרקציה מספר 2 – אמן חושים

האפשרות השנייה שבחרנו להציג בפניכם, היא האפשרות הנבחרת ביותר בשנים האחרונות. אפשר לומר שכמעט ולא יצא לנו לשמוע על בת מצווה שלא התארח בה אמן חושים. בחירה באמן חושים זו הבחירה הקלה ביותר, כי היא מאפשרת לכם להיות בטוחים שמדובר בהפעלה שעונה על הפרמטרים הבאים:

  • איכות
  • בדיחות שמותאמות לכל היושבים באולם (מבחינת גילאים, תחומי עניין וכו')
  • מחיר ועוד

אם ערכתם בעבר אירוע עם אמן חושים, אתם יודעים על מה אנחנו מדברים. מדובר במופע שיגרום לכל אחד ואחת מהיושבים בקהל להיות פעורי פה (וגם לכם). אבל שימו לב, גם כאן אתם צריכים לבדוק שאתם בוחרים באמן שיש לו ביטחון עצמי, ניסיון ויכולת לעמוד על במה בפני קהל. אם אתם לחסוך לעצמכם את החיפושים המתישים ברחבי הרשת אחר אמן טוב שעונה על הפרמטרים הללו, פשוט תקליקו על הקישור הבא –  https://mxgems.com.

 

אטרקציה מספר 3 – קוסם

אנחנו יודעים מה אתם אומרים לעצמכם עכשיו בקול: "אבל זה אותו דבר כמו אמן חושים" אז זהו, שזה לא. אמן חושים וקוסם הם שתי אטרקציות שונות. לאמן חושים יש יכולות פנומנליות שמדהימות את הקהל (הכוונה לחוש שישי שמאפשר לו לגלות דברים אישיים על הנוכחים בקהל וכו') לקוסם יש יכולות פנומנליות בתחום מהירות הידיים. קוסם יכול להעלים ברגע שפן מתוך כובע או לחתוך אנשים לשניים. גם כאן חשוב שתבדקו את הניסיון והביטחון. אנו מאחלים לכם שיהיה לכם אירוע בלתי נשכח!

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
סטנדאפיסט בהופעה
סטנדאפיסט לבת מצווה

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים על יותר ויותר הורים שהבינו איזו הפעלה היא הטובה והמתאימה ביותר לאירוע בת המצווה של