נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איזה מזנונים משתמשים בבתי כנסת בזמן אירוע?

עמדת מתוקים

לחברי בית הכנסת יש הטבות מיוחדות מבחינת השימוש בבניין בית הכנסת.

בית כנסת תמיד היה מקום עבור יהודים בכל העולם להתכנס ולערוך אירועים ושמחות אם זה ברית מילה, בר מצווה ולעיתים אפילו אירוסין וחתונות.

בתי כנסת הם מקום בו כולם מרגישים בנוח ובזמן אירוח צריך לדאוג למקומות ישיבה אירוח, שולחנות ומזנון.

אם אתם רוצים לדעת מה בדיוק ואיך זה הכתבה עבורכם.

 

פינות ישיבה בבתי כנסת

היום בתי כנסת הרבה יותר ממה שאתם מכירים, זה כבר לא השטיבל הקטן עם הכמה ספסלים. בית כנסת שמכבד את עצמו יודע לספק למתפללים ולקהילה שירותי אירוח ברמה גבוהה סלונים ופינות ישיבה יחד עם כורסאות ומזנונים נהיו יותר ויותר נפוצים והם אפילו השקעה טובה. מי שעורך אירוע בבית כנסת תומך בו ועוזר לפרנס את הקהילה להמשך. אז איזה פינות מתאימות בבתי כנסת?

 

מזנונים ושולחנות

יש הרבה דברים שצריך לחשוב עליהם כשקונים ריהוט לבית כנסת. נתחיל אפוא במזנון, קידושים הם דברים נפוצים שמתקיימים כל שבת וכל חג. בדרך כלל הם כוללים אנשים עומדים מסביב לעמדות ואוכלים. לכן מזנונים כאלה צריכים להיות נוחים נגישים קלים לניקוי וגם נוחים להזזה ותמרו. אפשרויות של שולחנות צריך על גלגלים מעולים ותמיד נצרכים. אם רוצים אז בפינות ישיבה פזורות בבתי הכנסת לשים מזנון נחמד נוח מאוד לבאים.

 

כורסאות

לבית הכנסת מגיעים אנשים מכל הגילאים, אמהות שרוצות לבוא עם הילדים צריכות פינות בהן הן יכולות לשבת, להאכיל אותן להרגיש בנוח. אנשים שרוצים לדבר אחרי התפילה גם הם תמיד מחפשים משהו נוח להישען עליו. פינות ישיבה בבית הכנסת מוסיפות המון גם לתחושת חמימות כמו בית וגם לקהילה.  כשמדובר על אירועים תמיד צריך שיהיו פינות ישיבה טובות לאורחים. אם מדובר על חללים נפרדים לאירועים צריך למלא אותם כך שהשוהים ירגישו שהושקעה פה מחשבה.

 

אירועים

אירועים כגון בריתות ובר מצוות בבתי כנסת דורשים הרבה מחשבה ותכנון. חייבים שיהיו מספיק מקום ישיבה לכולם, שיהיה נוח להגיש את המנות ושהכל יראה יפה ומכובד. לא , כסאות פלסטיק זה לא הפתרון. אם אתם רוצים באמת להשקיע יש מגוון של ספות ופינות ישיבה שאפשר לשלב בחלל, מזנונים וכסאות מרופדים שאוטומטית מעלים את רמת היוקרה והנוחות באירוע. זכרו אנשים מגיעים מרחוק, אתם רוצים שיתרשמו מבית הכנסת.

 

תקציב

בדרך כלל בתי כנסת לא באים עם תקציב גדול מידי, אבל אין זה דווקא סותר את השדרוגים השווים הללו. ניתן להשיג במחירים נוחים משתלמים ובכמויות גדולות את כל מה שרק תרצו. מזנונים לדוגמא זה ממש מוצר הכרחי ולכן עדיף להשקיע במשהו טוב כדי שישאר לשנים. בתי כנסת מארחים הרבה יותר אירועים והופכים למוקד השכונה כשיש להם את הרהיטים הנכונים.

אוכל

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
סטנדאפיסט בהופעה
סטנדאפיסט לבת מצווה

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים על יותר ויותר הורים שהבינו איזו הפעלה היא הטובה והמתאימה ביותר לאירוע בת המצווה של