נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מה לעשות עם כתמי שיפוץ שלא יורדים?

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

מי שערכו שיפוץ אי פעם יוכלו לומר לכם שיש עניין אחד מבאס שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. ולא, אנחנו לא מתכוונים למראה החדיש של הבית, אלא לכתמי השיפוץ שנתפסים על רצפות ואזורים שונים ברחבי הבית. לאחר שחווינו מצב שכזה מקרוב, בעת שיפוץ הבית שלנו, החלטנו שאנחנו לא נשארים אדישים לכך ובודקים באופן מעמיק מה אפשר לעשות עם הכתמים העיקשים. הישארו אתנו ותגלו את הדרכים להתמודד עמם.

 

הדרך ה – 1 להתמודדות עם כתמי שיפוץ שלא יורדים: להתעלם

שוחחנו עם כמה אנשים שביצעו שיפוץ בבית שלהם לאחרונה וביקשנו לדעת איך הם התמודדו עם כתמי השיפוץ שנותרו בכל מיני פינות שונות בבית. להפתעתנו, גילינו שיש לא מעט אנשים אדישים שנמנעים מלנסות להתמודד עם הכתמים.

כלומר, הם ניסו בתור התחלה להסיר אותם בעצמם. ברגע שהם גילו שאין באפשרותם להסיר אותם בקלות, הם החליטו פשוט להשאיר אותם במקומם. לדבריהם, הדבר מזכיר להם בכל פעם מחדש שהם צריכים להודות על כל שבחרו לשפץ את הבית ולא להשאיר אותו במצב העגום הקודם.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

הדרך ה – 2 להתמודדות עם כתמי שיפוץ שלא יורדים: להסתייע בגורמים חיצוניים

אם אתם כמונו, לא מסוגלים לראות את כתמי השיפוץ ברחבי הבית, אתם צריכים להסתייע בגורמים חיצוניים. אפשר ליצור קשר עם המנקה של השכנים ולברר אם יש לה ניסיון בהתמודדות עם כתמים עיקשים. חשוב שתערכו בירור מקיף בנושא ובמידה ותגלו שאין לה ניסיון, ראוי לפנות אל חברת ניקיון אחרי שיפוץ. שכן, אתם צריכים להיות בטוחים שמי שיגיע למקום יידע להתמודד עם הכתמים הקשים להסרה.

 

טיפ חשוב לבחירה של חברת ניקיון

אם תחליטו להסתייע בחברת ניקיון לאחר שיפוץ, אנו ממליצים לכם לערוך בירור לגבי החברה הנבחרת טרם יצירת הקשר. שכן, עליכם לבדוק כי לחברה יש את חומרי הניקוי הדרושים. אלו שמתאימים להסרה של כתמים של צבע וכו'. אנו יכולים לומר לכם מהניסיון שלנו, שיש לא מעט חברות בשוק ולצערנו, לא לכולן יש את הניסיון המתאים והחומרים הדרושים.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

בחירה נכונה של חברת ניקיון – איך עושים את זה?

כדי שלא תשלמו את המחיר שאנחנו שילמנו בעת הזמנה של חברה שהתגלתה כלא מקצועית מספיק, עליכם לערוך בירור מקיף ברחבי הרשת. ההמלצה שלנו היא להעלות תמונה של כתמי השיפוץ לאחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • אינסטגרם
  • פורומים שעוסקים בניקיון

לאחר מכן, תשאלו את הגולשים אם יש להם ניסיון במצב שכזה. אם כן, איך הם התמודדו ולאיזה חברה מומלצת הם פנו? רק לאחר שתקבלו הכוונה, תפנו אל החברות המומלצות ותהיו בטוחים שאתם נמצאים בידיים טובות.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מה צריך לעשות עם כתמי שיפוץ שלא יורדים. כעת, יש לכם את כל המידע הדרוש, כך שנותר לכם רק ליישם.

חברת ניקיון אחרי שיפוץ

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא ניקיון