נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

למה הרבה אנשים מעדיפים מיטות גלריה?

כריות

בעולם העיצוב הדינמי של היום, קיימות אפשרויות רבות לכל רהיט.

אחד הרהיטים החשובים ביותר בחדרים, לו אפשרויות רבות וכל אחת מהן משנה היא המיטה.

מעבר לעיצובים השונים של המיטות, מיטה יכולה להיות עזר לעיצוב, מציאת מקומות אחסון או שימוש יעיל ככל הניתן בכל המרחבים הקיימים בחדר.

איך? מיטת גלריה! אנשים רבים היום מעדיפים מיטות גלריה על מיטות רגילות.

במאמר זה, ריכזנו עבורכם את הסיבות בגללן מיטות גלריה הן הדבר החדש.

 

מיטות גלריה – לא מה שחשבתם

מיטות גלריה הן פתרון מושלם לבעיות רבות אשר צצות בעת עיצוב והלבשת חדר שינה. בעיקר כשמדובר בחדרי ילדים או בחדרי שינה קטנים, מיטות גלריה מהוות פתרון פונקציונלי ויעיל. בנוסף לכך, פתרון יעיל לא חייב להיות פתרון מכוער – קיימות מיטות רבות בהתאמה ועיצובים אישיים, יחד עם עיצובים שיקיים קיימים. לאלה מכם שעוד לא חשבו על כך – 3 סיבות לעליית מיטות הגלריה.

 

מיטות גלריה כפתרון למקומות אחסון

אחת הבעיות הגדולות שצצות בעת תכנון וריהוט בית הוא מקומות אחסון. במיוחד כשמדובר בחדרי ילדים, כמויות הבגדים, צעצועים, ציוד משרדי לבית הספר (והרשימה עוד ארוכה) עולות על כמות המגירות והארונות שניתן להכניס בחדר. לכן, מיטת גלריה מאפשרת הוספה של מקומות אחסון רבים:

  1. מדרגות עלייה למיטה המשמשות כמגירות
  2. יצירת ארון בגודל מותאם לגובה המיטה מתחתיה
  3. שילוב מגירות, מקום תלייה או מקומות אחסון משתנים לפי צורך תחת המיטה

 

מיטות גלריה כפתרון לחדר קטן

כיום, בדירות רבות המרחב הציבורי גדל על חשבון גודל החדרים, בפרט חדרי הילדים. כדי למצוא פתרון מספק לעובדה זו ניתן להשתמש במיטת הגלריה. היתרון הגדול של מיטת גלריה הוא הגובה שלה, כך שכל השטח אשר היה "מתבזבז" על מיטה הנמצאת על הקרקע כעת יכול להיות מנוצל לשימושים רבים:

  1. שולחן כתיבה עם מחשב ומגירות תחת המיטה
  2. פינת יצירה
  3. פינת עבודה
  4. פינת קריאה – כיסאות נוחים, שטיח
  5. פינת ישיבה לאירוח חברים

 

מיטות גלריה כחלום שמתגשם לילד

מעבר לכל הפתרונות היעילים האחרים שמיטת הגלריה מביאה עימה, היא בעיקר הגשמת חלום לילדים רבים. מיטה המהווה מעין מבצר, מקום מבטחים מיוחד לילדים אליו הם נדרשים לעלות במיוחד הוא חוויה עבורם. מעבר למיטה, הגלריה מהווה מקום שקט שלהם ואטרקציה מעניינת בחדר.

 

לסיכום – איך לדעת שבחרתם מיטת גלריה איכותית

אחד הדאגות הגדולות הנוגעות למיטות בחדרי ילדים הם הבטיחות. הצורך של ההורים לדעת שהילד לא ייפול באמצע הלילה, שהמעקה בטיחותי ושהמיטה איכותית מובן, ועל כן חשוב לוודא כי אתם רוכשים מיטה איכותית.

רצוי, בעת הקנייה, לשים לב למספר מאפיינים של המיטה: החומר ממנו היא עשויה, היכן החיבורים נמצאים וממה הם עשויים, האם ניתן לקבע את המיטה לקיר, האם ניתן להזמין התקנה של החברה ועוד.

 

מיטה מעוצבת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רהיטים