נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

גם קסמים יכולים להיות כשרים – 3 מפעילי יום הולדת שמתאימים למגזר החרדי

מפעילי יום הולדת

מי לא אוהב ימי הולדת? יום הולדת יש רק פעם בשנה, ואין ילד שלא מתרגש מהחגיגות שמתווספות למאורע. עוגות, בלונים ומתנות הם רק חלק מהתפאורה של יום ההולדת שיכולה לשמח את החוגג. אליהם אפשר להוסיף את מפעילי יום ההולדת, שהמטרה שלהם היא לשמח את ילד יום ההולדת וחבריו. אולי תופתעו לשמוע, אך ישנם גם מפעילים שיכולים להתאים לחגיגות יום הולדת במגזר החרדי. סקרנו שלושה כאלו.

 

ימי הולדת והמגזר החרדי

ימי הולדת רלוונטיים לכל הילדים. חילונים או חרדים, לכל ילד יש יום הולדת מתישהו במהלך השנה, וכל ילד יכול לחגוג אותה. המגזר החרדי לא שונה בעניין הזה משאר הציבור והאוכלוסייה. למרות שאין שוני בעובדה כי לכל ילד יש יום הולדת שניתן לחגוג, אין זה אומר כי אין שוני באופי יום ההולדת והאטרקציות שיש ביום ההולדת.

גם בימי הולדת במגזר החרדי יש עוגות, בלונים ומתנות, אז למה שלא יהיה גם מפעיל? מפעיל הוא בעל מקצוע כלשהו, שהמטרה שלו היא לבד ולשמח את הילדים. כמו שהמפעיל מבצע התאמות לקהל היעד שלו, שכן מפעיל מסוים יכול להופיע בימי הולדת לילדים ולאחר מכן באירוע למבוגרים, כך הוא יכול לבצע גם התאמות הרלוונטיות גם למגזרים שונים, כמו המגזר החרדי.

 

קוסמים בימי הולדת

קוסם הוא אחד הדמויות המזוהות ביותר בימי הולדת. קוסם, כמו לול הקוסם מתכנן מופע מראש לפי בקשת הלקוח, בו הוא כולל קסמים ותעתועים שונים שאמורים להדהים, להפתיע ולרתק את הקהל הצעיר. קוסמים יכולים להופיע באירועים ממגוון סוגים, אך הם נפוצים מאוד בימי הולדת של ילדים.

קוסם יכול לעבוד גם במגזר החרדי. לקוסמים שונים יש קסמים שונים, אך לכולם יש ארסנל מגוון של קסמים. קוסם שעובד במגזר החרדי יודע לבחור את הקסמים שמתאימים ביותר לקהל, מבלי לפגוע ברגשותיו או באורח חייו.

 

ג'אגלינג

צפייה במופע ג'אגלינג היא חוויה בלתי נשכחת. השילוב של אביזרי ג'אגלינג, יחד עם הקואורדינציה של המפעיל, מרתקים את הצופים בכל פעם מחדש. מופע ג'אגלינג הוא הפעלה מרעננת לילדים, וגם אותה ניתן להתאים למגזר החרדי. הג'אגלינג כולל בעיקר שימוש באביזרים כמו כדורים או מקלות, כך שלא צפויות להיות בעיות עם המופע.

 

ליצנים במגזר החרדי

תתפלאו לשמוע אולי, אבל גם במגזר החרדי יש ליצנים. ליצן תמיד יכול לשמח ולבדר ילדים, כך שניתן להזמין ליצן חרדי למסיבות יום הולדת במגזר החרדי. חלק מהבדיחות או מהקטעים במופע של הליצן יכולים להיות מותאמים למגזר החרדי, כדי שהקהל יתחבר יותר למופע ולבדיחות.

 

שימו לב

חשוב לציין בפני המפעיל המיועד כי מדובר בקהל חרדי, כדי למנוע אי נעימות. גם מפעיל חילוני ידע להתאים את עצמו לקהל שונה, אך הוא עשוי להתכונן לכך במקרים מסוימים ולכן יש להסביר לו את הסיטואציה מראש.

מפעילי יום הולדת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים
סטנדאפיסט בהופעה
סטנדאפיסט לבת מצווה

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים על יותר ויותר הורים שהבינו איזו הפעלה היא הטובה והמתאימה ביותר לאירוע בת המצווה של