נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

שברולט סילברדו – הטנדר שאתם חייבים לקנות

ציור של רכב

שברולט סילברדו מהווה כיום את רכב העבודה החזק ביותר, כל זאת לאור העובדה כי מדובר ברכב עוצמתי בעל מנוע חזק ועיצוב מנצח. המומחים של קפיטל מוטורס, סוכנות הרכב המובילה בישראל מציגים לכם את הטנדר שאתם פשוט מוכרחים לרכוש.

שברולט סילבדרו – טנדר עוצמתי אשר מחולל מהפכה של ממש

מזה שנים ארוכות ידוע כי יצרנית הרכב שברולט מהווה בשורה של ממש בכל הקשור לעולם הטנדרים, זאת לאור פיתוחים יוצאי דופן של רכבי טנדר חזקים מאוד אשר מאפשרים נוחות נסיעה מקסימלית ויחד עם זאת אפשרות לעבודה צמודה עם רכב שהוא אמין, חזק ומעוצב בצורה יפהפייה. כיום, שברולט סילברדו נחשב לטנדר החזק ביותר בקטגורית הטנדרים, זאת לאור מפרט שהוא חלומו של כל עובד: מדובר בטנדר אשר מצויד במנוע של 445 כוח סוס, כך שרמת הביצועים שלו על הכביש היא ברמה יוצאת מן הכלל. בנוסף, יצרנית הרכב שברולט שמה דגש משמעותי על תצרוכת הדלק, והרכב הזה נחשב לחסכוני ביותר מבחינת הדלק כמו גם אקולוגי, וזאת לאור הפחתה משמעותית במערכת פליטת הגזים של רכבים מהקטגוריה הזו, ועל כן מדובר בטנדר איכותי מאוד אשר מאפשר לנהג לקבל נוחות נסיעה יוצאת דופן, לא רק בפן של המנוע ותצרוכת הדלק אלא גם מבחינת העיצוב, אשר נחשב ללא ספק לעיצוב מנצח.

רכב לבן

עיצוב חדשני וטכנולוגי אשר תואם את המאה ה 21

גם בפן העיצובי שברולט סילבסרטו נחשב ליוצא דופן וזאת לאור העובדה כי בטנדר אשר לא נראה כמו הטנדרים המוכרים לנו, זאת בזכות מערכות אבזור ברמה הגבוהה ביותר אשר כוללת מושבי עור אשר ניתנים לחימום, מערכת בקרת שיוט מתקדמת ודיגיטלית לחלוטין, מערכת סאונד משכוללת כמו גם התקנה של אפליקציות ייעודיות של מוזיקה כמו גם ניווט והתמצאות בשטח, פרמטר משמעותי ביותר בכל הקשור לרכבי שטח אשר משמשים לצורך עבודה ונסיעה בשטח.

מעוניין לרכוש שברולט סילברדו חדשה? באמצעות קפיטל מוטורס זה אפשרי

חברת קפיטל מוטורס היא סוכנות הרכב המובילה כיום בישראל, ולא בכדי. החברה, אשר חרטה על דגלה מצוינות וחדשנות מאפשרת לקהל הלקוחות לרכוש את דגמי הרכב המובילים ביותר בעולם, בתנאי מימון נוחים ומשתלמים לכל כיס. באמצעות צוות המומחים של החברה תוכלו לרכוש שברולט סילברדו חדשה מהניילונית אשר ללא ספק תשפר את איכות חייכם, וזאת לאור העובדה כי כאמור מדובר בטנדר שטח עוצמתי אשר מאפשר לבצע מגוון רחב של פעולות, עם חיסכון כספי משמעותי הן מבחינת הדלק והן מבחינת התחזוקה השוטפת. על כן, אם גם אתם רוצים להצטרף לאלפי הלקוחות המרוצים אשר רכשו שברולט סילבדרו חדשה הנכם מוזמנים להיכנס לאתר הרשמי של החברה בכתובת https://www.cmotors.co.il להשאיר פרטים ונציג מטעם החברה ישוב אליכם בהקדם האפשרי לצורך רכישה.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא רכבים וטיפים