נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 שירותי האינסטלציה המובילים בישראל

שירותי אינסטלציה

פעמים רבות עולה אצלנו הצורך להזמין שירותי אינסטלציה דחופים ולא תמיד אנחנו יודעים מה בדיוק סוג התיקון שנידרש אליו. הנה מבט קצר על שירותי האינסטלציה המובילים בארץ.

 

פתיחת סתימות

כולנו מכירים את הסיטואציה הזאת – הברז נסתם ואתם לא מצליחים לשחרר את הסתימה. סתימות הן עסק לא נעים, שלרוב נרצה לטפל בהם כמה שיותר מהר על מנת להחזיר את הבית לתפקוד מלא. פנייה לאינסטלטורים עבור פתיחת סתימות היא מהנפוצות ביותר ולרוב תקבלו מענה מהיר מאינסטלטורים בכל רחבי הארץ.

 

איתור נזילות

שירות איתור נזילות הוא שירות נחוץ כאשר אתם מגלים סימני נזילות בבית אך לא יודעים מאיפה היא הגיעה. אינסטלטורים מקצועיים יכולים להשתמש במכשור מתקדם על מנת לאתר את מיקום הנזילה המדויק ולטפל בה באופן נקודתי מבלי לפרק את כל הצנרת. אושר לוי למשל הוא אינסטלטור המתמחה באיתור נזילות בכל רחבי הבית. שימו לב כאשר אתם מחפשים שירותי איתור נזילות כי אתם בוחרים בבעל מקצוע שמשתמש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לקבל את התוצאה המדויקת ביותר.

 

תיקון צנרת

פעמים רבות אין מנוס ועולה צורך לתקן את כל הצנרת בבית. אינסטלטורים רבים יעדיפו לתקן את הצנרת באופן נקודתי, כלומר לחסום את הנזילה במיקום הספציפי. אך כמובן שקיימים מצבים בהם הנזק גדול מדי ותאלצו לבצע תיקון של כלל הצנרת בבית. גם פה חשוב שתבדקו מה הן שיטות האיטום בהן משתמש האינסטלטור ובדקו אם אכן הפתרון שהוא יעניק לכם יהיה ארוך טווח ולא תיאלצו להזמין תיקונים באופן תכוף.

 

שירותי ביובית

לפעמים האינסטלטור לא יצליח לפתוח את הסתימה באמצעות פומפה והוא יצטרך להשתמש במכשיר הביובית. ביובית היא בעצם מכשיר גדול מאוד ששואב את גורם הסתימה וגורם לשחרור שלה.

אם אתם לא בטוחים אם אתם אכן זקוקים לשירותי ביובית כדאי שתזמינו בעל מקצוע לייעוץ ולאחר מכן תוכלו לעשות יחד איתו הערכת מצב ולהבין האם אכן יש צורך בביובית. לא כל אינסטלטור יודע להפעיל ביובית ולכן אם אתם מגיעים למסקנה כי אכן יש צורך בישרות כזה הזמינו אדם המתמחה בתפעול הביובית.

 

ייבוש תת רצפתי

ייבוש תת רצפתי בא למנוע נזקי מים שנגרמים מהצטברות נוזלים מתחת למרצפות. אם אתם מתחילים להבחין בסימני רטיבות יכול להיות שתופתעו לגלות כי הרטיבות נובעת מהרצפה או יותר נכון מתחת לרצפה. במקרה וזהו המצב תצטרכו לפנות לבעל מקצוע המשתמש במכונה מיוחדת לייבוש תת רצפתי אשר שואבת את המים העודפים ומייבשת את השטח שמתחת למרצפות.

כאשר יש נזילה מתחת לרצפה חשוב לפעול מהר ולדאוג כי אכן אתם מבצעים את הייבוש על ידי אדם מוסמך, וזאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים שאתם מוגנים מפני הנזקים שעלולים לקרות לאחר טיפול לא נכון, נזקים שעשויים להיות קריטיים ולהשפיע על בטיחות תושבי הבית.

שירותי אינסטלציה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי