נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 פוליסות ביטוח חשובות לגיל השלישי

צנצנת עם כסף

הזמן עושה את שלו. הגיל מטפס ועולה, אנחנו לא נישאר צעירים לנצח. גם אם המחשבה על כך לא ממש נעימה לנו, אין מנוס מלציין זאת. וכדאי כמה שיותר מוקדם. בגיל המבוגר הבריאות היא כבר לא מה שהורגלנו ופתאום מבוגרים מתחילים להכיר את מערכת הבריאות מהצדדים הפחות נעימים, אין זמינות תורים, הגוף כואב, ההכנסה החודשית יורדת, כושר העבודה ירד משמעותית למרות שההוצאות רק עולות ועולות יחד עם יוקר המחיה המאמיר. אל תחכו שיהיה מאוחר מידי, כדי למנוע מצבים לא נעימים, כבר עכשיו דאגו לרכוש פוליסות ביטוח שימנעו ממכם סבל מיותר.

 

ביטוח סיעודי

ניתן לרכוש ביטוח סיעודי לגיל השלישי שנותן מענה מקיף יותר מההחזרים המתקבלים על ידי המוסד לביטוח לאומי במקרים סיעודיים. ביטוח סיעודי מממן עלויות טיפול סיעודי והמטופל מקבל כל חודש סכום מספק למימון הוצאות אלו.

 

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות מפצה את המבוטח במקרה בו מתגלה כי הוא מתמודד עם מחלה קשה. ישנה רשימה של מחלות הנכללות כמחלות קשות והן נפוצות בגיל השלישי, פיצוי כספי במקרה של גילוי מחלה כזו, יקל על ההתמודדות ועל מימון הטיפולים הנדרשים. זה יכול להיות בעיות לבביות, סרטן ואפילו סוכרת.

 

ביטוח תרופות

אמנם על פי חוק הבריאות הממלכתי, כל אדם מבוטח בקופת חולים. במסגרת הביטוח הבסיסי ניתן סבסוד על תרופות הנמצאות בסל הבריאות. כדאי לרכוש פוליסת ביטוח תרופות הנותנת מענה לבעיית המימון של תרופות יקרות שלא נכללות בסל הבריאות. הרי יש תרופות הידועות כמצילות חיים אך הן יקרות מידי ולא כל אדם מסוגל להתמודד עם הוצאה קבועה כזו.

 

ביטוח השתלות

האיברים שלנו לא נשארים כפי שהיו ולא מעט מבוגרים נזקקים להשתלת איבר בערוב ימיהם. ההמתנה לאיבר מתאים יכולה לארוך שנים רבות. ההמלצה היא לרכוש ביטוח השתלות בחו"ל שתממן את כל העלויות הנלוות להשתלת איבר בחו"ל.

 

ביטוח ניתוח פרטי

ביטוח זה מאפשר למבוטח לעבור ניתוח פרטי מבלי לחכות את זמני ההמתנה הקיימים בחדרי הניתוח הציבוריים. כך המבוטח יקבל יחס אישי טוב יותר והוא לא יצטרך לשלם עבור טיפול מקצועי יותר יותר כסף, הביטוח יממן זאת עבורו.

 

מתי מומלץ לרכוש ביטוח בריאות?

כל פוליסות הביטוח שנכללו כאן נכללות בביטוח בריאות. כאשר אתם רוכשים ביטוח בריאות, חשוב שתוודאו קודם לכן יחיד עם איש מקצוע אילו ביטוחים אתם צריכים ואילו ביטוחים יש לכם כבר על שימכם, כך תמנעו תשלום מיותר על כפל ביטוחי. קבעו פגישת ייעוץ כבר עכשיו כדי להיות רגועים שיש לכם ביטוח לגיל השלישי. חשוב לזכור כי ביטוח לגיל השלישי הוא ביטוח עליו חברות הביטוח גובות מחיר יקר יותר בגלל הסיכון שהן לוקחות על עצמן. לכן ההמלצה היא לרכוש ביטוחים אלו כבר בגיל צעיר ככל הניתן.

זוג מבוגרים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים
השקעה
4 דרכים משתלמות לחסכון

כולנו רוצצים לחסוך לעתיד. גם בממשלה זיהו את הצורך בחיסכון מקדים והקימו את תוכנית חיסכון לכל ילד במסגרתה מידי