נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 פריטי חובה בכל ארון

פריטים בכל ארון

ישנם פריטי לבוש שבלעדיהם ההופעה החיצונית שלנו לא יכולה להיראות טוב. מעבר למכנסי הג'ינס המהממים והנוחים שיש לנו בארון, אנחנו חייבות שההלבשה התחתונה שלנו תהיה לא פחות ממושלמת כמו למשל תחתון שצמוד מידי למותניים, תחתון כזה יכול להיראות מבעד לבגדים כמו חיתוך האגן שלנו. לכן, קודם כל מתחילים להתלבש מהשכבות התחתונות, ורק אחר כך עוברים לשכבות העליוניות כדי שכל הלוק שלנו ייראה מושלם.

 

הדבר שיכול להרוס לנו את הלוק ובאותה נשימה יכול להציל לנו את הלוק.

לכל אחת מאתנו יש את המכנסיים המושלמים שלה. כאלה שלא מבליטים את מה שלא צריך, שגורמות לירכיים שלנו אשליה של פחות עבות ויותר צרות. ובכלל מכנסיים שגורמים לרגליים ולישבן שלנו להיראות כמו מתוך קטלוג. אבל, כל הלוק המהמם הזה יכול להיהרס ולהשתנות ברגע שלא שמנו את התחתון הנכון. תחתונים לא מתאימים, בהחלט יכולים לשבש את ההופעה החיצונית שלנו מעבר לבגדים.

אם למשל התחתון ששמנו צמוד מידי, נמוך מידי או גבוה מידי, מיד ייוצר חיתוך בבשר באזור האגן ודרך המכנסיים המושלמים יהיה אפשר לראות זאת ואז ניראה כאילו חתכו אותנו באמצע הגוף. אך אם נבחר לשים תחתון מתאים שיושב עלינו בול, המכנסיים המושלמים יראו בהחלט מרשימים עלינו. על אותו העיקרון, גם חזיות – חזייה שיושבת לא נכון יכולה ליצור דרך החולצות שלנו מראה של קפלים בגב.

 

איך לגרום להופעה שלנו להיות משולמת?

אם כך ישנם כמה פרטי חובה שחייבים אותם בכל ארון בגדים של נשים :

  • מחטב שלם – שהוא מחזיק גם את הבטן וגם את הרגליים מומלץ לשמלות צמודות ושמלות בכללי וכמובן לטובת חליפות מכנסיים.
  • תחתון שלם ללא תפרים בצבעים ניטרליים – צבע גוף, לבן ושחור שישמש לכל דבר ( גם לטובת נשים שלא אוהבות חוטיני)
  • תחתון חוטיני לנשים ללא תפרים, גם כדי שלא ייראו מבעד לבגדים כל מיני פסים בולטים וגם לתחושה סקסית ונעימה.
  • חזיית ספורט מבד רך ללא תפרים גם כן לשימוש יום יומי.
  • חזיית ברזלים מהממת עם תחרה ושילובי בדים מעניינים שאיננה צמודה מידי בגב אך יושבת באופן מושלם בחזה.

 

מדובר בעולם ומלואו

כל אישה תעיד שהדבר הכי חשוב בארון הבגדים שלה, זהו המדף של הלבשה תחתונה, ולא בכדי. בגדי הלבשה התחתונה שלנו קובעת איך ניראה מבעד לבגדים שלנו. חייבים שיהיו לנו את הפריטים שיעזרו לנו לממש את הפוטנציאל של הבגדים שלנו. לכן עולם תחתונים לנשים הוא כל כך רווי בכל כך הרבה דוגמאות וסגנונות שיתאימו לכל אישה ובכל מידה.

 

לסיכום

השקיעי בהלבשה תחתונה, היא זאת שקובעת איך את באמת נראית מבעד לבגדים המהממים שיש לך בארון. מעבר לכך שחשוב להתאים את בגדי ההלבשה תחתונה יש גם את הפן הרגשי – ברגע שאת הולכת עם הלבשה תחתונה מושקעת שמתאימה לכל קימורי גופף, הרגשת הביטחון שלך עולה.

פריטים בכל ארון

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי