נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 פתרונות לבישול בחצר

בחצר ראשית

בישול בחצר יכול להיות עסק מאוד מסובך ועם זאת פשוט עד מאוד. הנה 5 פתרונות שיסייעו לכם להגיע לחווית בישול פשוטה אך מושלמת

 

לא צריך להיות עובדים של די אנד אס על מנת ליהנות מבישול בחצר שיהיה גם טעים וגם איכותי. ישנם הרבה מכשירים ויחד עם זאת גם הרבה שיטות וטיפים אשר יגרמו לבישול בחוץ להיות פשוט ואולי אפילו עדיף על בישול במטבח הביתי והמוכר.

 

גרילים ותנורים

באופן כללי חווית הבישול בחוץ יכולה להיות מהנה הרבה יותר מבישול במטבח בזכות המכשירים המצוינים שקיימים היום בשוק לבישול בחצר. שני המכשירים המוכרים ביותר הם ודאי גרילי הגז ותנורי הלבנים אשר מעניקים לחווית הבישול נופך טיולי של חופשה מחוץ לבית. גריל הגז משמש לרוב לצליית בשר ובעצם מתספק את חווית העל אש, הוא מהיר, פשוט ונוח לתפעול ותוך כמה דקות בלבד תהיה לכם ארוחה טעימה ומיוחדת. נוסף על הגריל ישנו תנור הלבנים אשר מוכר לכם ודאי ממאפיות ומפיצריות. חימום מראש של התנור יסייע לאפייה מהירה של בצקים ומאכלים אשר מגיעים ישר מהתנור לאורחים בחצר.

 

כיור חיצוני

שטיפה במים יכולה לעיתים לפגוש אותנו בתור מצרך נדיר אשר היה יכול להציל ולמנוע מצבי לכלוך שעד היום משתקפים אלינו בדמות הכתם על השיש במטבח שהלוואי והיה יורד. התקנה של כיור בחצר הבית חוסכת את הצורך בכניסה לבית על מנת לשטוף כלים או ידיים כאשר נדרש זאת במידית. הכיור בעצם עוזר ליצור הפרדה בין כלי החצר לכלי הבית ויותר נוח וקל לנקות אותו בגלל שהוא בחוץ.

 

תאורה נוספת

לרוב אנו משקיעים בתאורה מעומעמת בחצר אשר יוצרת אווירה של מעין ישיבה רומנטית ורגועה בחוץ. לאחר שהחלטתם ליצור תשתית לבישול בחצר שלכם כדאי להשקיע גם בתאורה קבועה או ניידת כך שתוכלו לבשל בנוחות גם בשעות הערב החשוכות ולמנוע תאונות מטבח המוכרות לכולנו.

 

מקררי חוץ

השקענו בכיור, תנור ותאורה ורק חסר לנתק לגמרי את הקשר למטבח הביתי ולהתקין מקרר אשר בנוי להיות מקרר לחצר. בעצם התקנת המקרר נוכל לשמור או להעביר את כל הציוד לארוחת ערב ואפילו לשמור שם תמיד שתייה קלה או חריפה לעת צרה.

 

מטבח חוץ

הפתרון האחרון הוא גם ודאי היעיל ביותר ומדובר בהתקנה של מטבח שלם אך מינימלי בחצר. ההתקנה כוללת ארונות, משטחים לעבודה ומגירות כך שתוכלו להשלים את חווית הבישול בחצר ולא לאלתר משטחי עבודה או פתרונות יצירתיים כיצד לחתוך את הסטייקים לשניים.

 

בישול בחוץ כבר לא צריך להיות עסק מסובך, בזכות התקנה של מטבחי, כיורי ומקררי חוץ כך שתוכלו להשלים את כל חווית הבישול בחצר וכן השקעה בתאורה ומכשירי בישול כגון תנורי לבנים וגרילי גז.

 

בחצר

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אוכל