נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 רעיונות למתנת יום הולדת

שעון קיר מבטון

מחפשים רעיון למתנת יום הולדת מיוחדת ומקורית? הנה כמה הצעות שיכולות להתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים, כולל המלצות על מתנות שאולי הגיע הזמן לקנות גם לעצמנו

המתנה המושלמת היא משהו שמישהו אחר היה רוצה לקבל, אבל לא יקנה לעצמו. בין אם מטעמי חיסכון בזמן או בהוצאות, אותו אדם לא יקנה את המתנה לבד ולכן התפקיד שלנו הוא למצוא את ההזדמנות המתאימה לתת לו אותה. בדיוק כאן ניתן להצביע על כמה מתנות מושקעות שמגלמות בתוכן ערך מוסף של השקעה ומחשבה:

 

שעון קיר מבטון

שעון קיר מבטון יכול להיות מתנה מושלמת עבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. אין מישהו שלא יסכים לקבל במתנה שעון קיר מעוצב שניכרת בו השקעה בפרטים הקטנים, כמו למשל על ידי שימוש בשיטות תעשייתיות לחיתוך עדין וליטוש אופטימאלי של הבטון. כמו כן, את השעון ניתן לאחר מכן לבחור האם לשלב על הקיר בבית, במשרד או בכל מקום אחר.

 

חנוכייה מיוחדת

חנוכייה מיוחדת היא מתנה מיוחדת. זו מתנה שמתאימה לכל בית, אפשר לקנות אותה לכל אורך השנה ודווקא מחוץ לתקופת חנוכה היא עשויה להיות מקורית יותר. את החנוכייה המיוחדת אפשר לראות בקטלוג של דריה עיצוב מבטון וניתן גם להשאיר פרטים באתר כדי לשאוב השראה מעוד פריטים אקסקלוסיביים.

 

שלט לדירה

עוד רעיון טוב למתנת יום הולדת יכול להיות שלט לדירה. את השלט בוחרים לפי סגנון העיצוב הקיים בדירה וכדי להבטיח הרמוניה בין האלמנטים השונים, אבל יש המון אפשרויות וקטלוג מגוון מכפי שנהוג לחשוב. מעבר לכך, שלט לדירה יכול להיות מתנה נהדרת עבור בני זוג שאצלם אחד חוגג יום הולדת – אבל שניהם יחד חוגגים מעבר לבית חדש.

 

צנצנת אחסון

לפעמים הדברים הקטנים עושים את ההבדל הגדול ביותר, בעיקר אם ניכרת בהם מחשבה על פונקציונאלית ואסתטיקה. אם למשל רוצים להפתיע גם חברים ומשפחה אבל גם קולגות, אפשר לבחור צנצנת אחסון מעוצבת ומיוחדת.

יש גדלים שונים של צנצנות כאלה, הן משנות את האווירה בחלל הפנים של המטבח והערך המעשי שלהן בחיסכון במקום ניכר בכל סוגי הדירות והבתים. אם למשל משתמשים בבטון, אפשר לראות סגנונות עיצוב שונים של צנצנות שחורות, לבנות ואפורות.

 

מזוזות מעוצבות

אי אפשר לדבר על רעיונות למתנת יום הולדת מיוחדת בלי להזכיר מוצרי יודאיקה. אז חוץ מחנוכייה, שווה לשים לב לרעיון המקורי של מזוזה מעוצבת. בגלל שבית מזוזה הוא ממילא חלק בלתי נפרד כמעט מכל בית יהודי בארץ ובעולם, כל מה שנותר לנו בתור מעניקי המתנות לעשות – הוא לבחור עיצוב ייחודי מבטון ולשדרג בעזרתו את הכניסה. מי שמקבלים מתנה כזו יודעים להעריך אותה והיא מלווה אותם שנים רבות.

שלט לדירה

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא שיפוצים ובניה