נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

השלמה תזונתית לילדים עם פדיאשור: המדריך המלא

השלמה תזונתית לילדים עם פדיאשור המדריך המלא

תזונה היא אחד מהדברים החשובים ביותר בחיים לכל אדם, בכל גיל וקל וחומר לילדים קטנים. התזונה של ילדים קריטית בגילאים הצעירים במיוחד. זו תקופה בה מתעצבות כל מערכות הגוף, לרבות המערכת החיסונית והמערכות השונות המשפיעות על הגדילה. אך לא תמיד קל לגרום לילדים לאכול מאכלים מזינים ולשמור על תזונה בריאה.

מערכת דחיית הסיפוקים של הילדים רחוקה מלהיות מעוצבת בגילאים צעירים והם לא מצליחים תמיד להבין את החשיבות באכילה בריאה. תפקידנו בתור ההורים הוא לדאוג שהם יקבלו את כל הרכיבים, הוויטמינים והמינרלים להם הם זקוקים על מנת לגדול בצורה בריאה באופן מירבי. תזונה משפיעה על הכל: גובה, משקל וכלל מערכות הבריאות בגוף. בנוסף גם להתפתחות הקוגניטיבית יש חשיבות עצומה בגילאים אלה.

פדיאשור הינו מוצר מעולה שמציע פתרון לילדים שלא אוכלים בריא או בצורה מספקת מסיבות כאלה ואחרות. בתור הורים אנחנו נרצה שלילדים שלנו יהיו כמה שפחות קונפליקטים סביב אוכל, על מנת שילא יפתחו תסביכים בנושא. פדיאשור יכול לחסוך ויכוחים רבים וקונפליקטים סביב אוכל. אז איך תומך הפדיאשור בגדילה? באיזה מקרים פדיאשור יכול להתאים? איך מומלץ לתת אותו? ועוד כמה דגשים חשובים – פדיאשור המדריך המלא קדימה מתחילים!

 

פדיאשור מספק רכיבי תזונה התומכים בתפקוד ובגדילה

סקר שנערך בקרב אמהות ישראליות הראה כי כ- 60% מהאמהות זקוקות לפיתרון תזונתי לילדיהם. דיאטניות ואנשי מקצוע אחרים ממליצים על פדיאשור שיכול לסייע רבות בשלל מקרים.

פדיאשור מספק רכיבי תזונה התומכים בתפקוד ובגדילה

למי פדיאשור יכול להתאים?

ילדים שלא אוכלים מספיק חלבונים

אם הילד שלכם לא מעריץ גדול של ביצים או חלבון מין החי יכול מאד להיות שיש לו מחסור בחלבונים. חלבונים בונים את השרירים ואת התאים השונים בגוף ומאפשרים גדילה יציבה ואף שומרים על המערכת החיסונית. בפדיאשור יש כמות גבוהה את חלבון איכותי. פדיאשור מעולה באיכות מצוינת ניתן להשיג בפארמה פלוס.

 

ילדים עם עיכוב בצמיחה או בגדילה

יכול להיות שלילד שלכם יש עיכוב קל בצמיחה או בגדילה במקרה הזה פדיאשור יכול להיות תומך תזונה מושלם. בפדיאשור יש סידן וויטמין די ברמות גבוהות ומחומרים איכותיים. שתייה פדיאשור במינון הנכון יכולה לתמוך בתהליכי הגדילה של ילדכם בצורה בריאה ואיכותית.

 

התפתחות קוגניטיבית

בנוסף פדיאשור תומך בהתפתחות הקוגניטיבית של ילדכם. הוא מלא ברמות גבוהות של חומצות שומן מסוג אומגה 3 ואומגה 6 הידועות בתור ״משפרי מוח״ ותומכים בהתפתחות תקינה והקריטית של המוח בגילאים צעירים.

למי פדיאשור יכול להתאים

איך מומלץ לתת פדיאשור?

פדיאשור הוא מאד פשוט לצריכה. המוצר הפשוט והנוח מגיע בבקבוקים אותם הילד או הילדה יכולים לשתות כמו שוקו, הוא אפילו מגיע עם קש חמוד!

ישנם יתרונות רבים לעובדה שפדיאשור הינו נוזל והבולט ביותר הוא שניתן לשתות גם בתקופות של מחלות או כאבי גרון. הפדיאשור קל לשתייה וטעים מאד!

אז אם החלטתם שזה הכיוון המתאים עבור ילדכם רכשו את פדיאשור והחלו להשתמש בו. ״שווקו״ אותו לילד שלכם כשוקו כיפי לשתייה ולא כתרופה. למרות שאנחנו לא צופים בעיות מיוחדות כי כאמור הוא מאד טעים וילדים בדרך כלל שותים אותו בהנאה! שיהיה לבריאות!

השלמה תזונתית לילדים עם פדיאשור המדריך המלא

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בריאות
שמירה על בריאותך
5 טיפים לשמירה על הבריאות שלך

שמירה על בריאות טובה היא ערבון לניהול חיים מספקים ופרודוקטיביים. למרבה הצער, הרגלים מסוימים, כמו צריכת אלכוהול מופרזת, עלולים